1.png
Biletino Banner.png

Etkinlik Detayları

 

Heyecanla Beklenen TEDxIzmir Etkinliği Uzun Bir Aranın Ardından ''Yeni Başlangıçlar'' Temasıyla 14 Ağustos 2022’de Saat 19.00'da Tekrar Sizinle!

2.5 yıllık bir pandemi arasının ardından TEDxIzmir olarak seyircilerimizle İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda buluşmak üzere geri dönüyoruz.

TEDxIzmir olarak sahnede olmayı, kıymetli isimleri konuşmacımız olarak ağırlamayı, siz değerli katılımcılarımızla bir arada olmayı çok özledik.

Bu etkinlik, uzun bir aranın ardından birçok farklı alanda yeni keşifler yapmak ve ilham almak için önemli bir fırsattır.

''Paylaşmaya Değer Fikirler'' sloganıyla yola çıkmış TED (ted.com) tarafından sağlanan lisans ile düzenlenen TEDxIzmir etkinliği, birbirinden değerli 9 konuşmacıyı sizinle buluşturacak.

Etkinlikte yer alacak konuşmacılara tedxizmir.net web sitesi üzerinde bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi instagram ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgiye web-sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik için kapı açılış saati 18:00 olarak belirlenmiştir. Katılımcılarımızın bu saatte etkinlik alanına giriş yapmak üzere hazır bulunmalarını rica ediyoruz.

Etkinlik başlangıç saati ise 19:00 olarak planlanmıştır.

Etkinliğimiz 2 oturumdan oluşmaktadır.

Etkinlik bitiş saati ise 23:30 olarak planlanmıştır.

Etkinliğimize katılım yaş sınırı 18 yaş ve üzeri olarak belirlenmiş olup 18 yaş altında olan katılımcıların etkinliğe bir yetişkin refakatinde katılması gerekmektedir.

TEDxIzmir etkinlik içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.